امروز: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ | 
June 21, 2019
انتخاب دسته بندی
با کسب رکوردهای تولید و همت جهادگونه تلاشگران شرکت برای تولید 3 میلیون تن

 

 شكوفايي ذوب آهن اصفهان رقم می خورد

تلاشگران ذوب آهن در سال اقتصاد  و فرهنگ  با عزم ملي و مديريت جهادي و در راستاي دستيابي به توليد 3 ميليون تن  موفق به ثبت 4 ركورد جديد در مديريت هاي مختلف توليدي همچون كوره بلند ، آگلومراسيون و فولاد سازي شدند. در خصوص دلايل اين موفقيت ها با مسئولين اين مديريتها ‌ گفتگوهايي صورت گرفته كه حاصل آن در پي مي آيد : 

كوره بلند

مهندس قیصری قائم مقام بخش کوره بلند گفت: در راستای اهداف تعیین شده توسط مدیریت کارخانه در خصوص تولید 3 میلیون تُن فولاد در سال 93 با انجام اصلاحات در شارژ مواد به کوره بلند و تلاش مضاعف پرسنل در این بخش موفق به ثبت رکورد تولید 257 هزار و 763 تُن چدن مذاب در فروردین ماه شدیم که نسبت به تولید بهمن سال 90 با تولید 235 هزار و 800  تُن چدن مذاب رکوردی جدید محسوب می شود .

وی افزود: در حال حاضر هر سه كوره بلند از پایداری خوبی برای تولید برخوردار است و اميدوارم با آماده نگه داشتن تجهیزات ، دقت لازم در شارژ مواد به کوره ، همکاری ، نظم و هماهنگی بسیار خوب همکاران تکنولوژ به این مهم که تولید 3 میلیون تُن فولاد است دست يابيم.

مهندس قیصری در پایان از مدیریت نیروگاه و راه آهن به خاطر همکاری و تعامل در ثبت این رکورد جدید قدردانی کرد.

فولادسازي

مهندس حمیدرضا صفائی معاون تولید بخش فولادسازی با بیان این خبر گفت: به همت تلاشگران بخش فولادسازی با ثبت 2016 ذوب در فروردین ماه مقدار 253710 تُن فولاد در این بخش به دست آمد که نسبت به توليد مشابه بهمن ماه سال 90 ، رکوردی بی نظیر محسوب می شود.