امروز: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | 
June 06, 2020
انتخاب دسته بندی

بزودی صورت می گیرد

افتتاح چند پروژه های مهم ذوب آهن در نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی

نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه ملی امروز 24 بهمن در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد . ذوب آهن اصفهان در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و محور اصلی غرفه شرکت سرمایه گذاری صدر تامین است . شرکت های تابعه ذوب آهن همچون پویش بازرگان ، شرکت معادن زغال سنگ البرز شرقی ، باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب اهن ، قطران و تارابگین در این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند . در این نمایشگاه که تا روز سه شنبه 26بهمن در مصلی امام خمینی (ره) ادامه دارد چند پروژه مهم ذوب اهن با حضور مسئولین کشور افتتاح می شود .

معاون امور اقتصادی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی طی سخنانی در خصوص این نمایشگاه با بیان اینکه تمام اطلاعات نمایشگاه و معرفی هلدینگ ها و بنگاه های شرکت کننده در سایت www.pefundex.com وجود دارد، افزود: بستر سازی مقدمات پیشبرد برنامه توسعه اقتصادی کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی و گردهمایی هدفمند فعالان اقتصادی و ایجاد توسعه زمینه های همکاری مشترک و هم افزا از اهداف این نمایشگاه است.

وی در ادامه ایجاد زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی در پروژه های پیشرو و ارائه تصویری کلان و نقشه حضور و فعالیت بنگاه های صندوق های بازنشستگی در چرخه ارزش افزوده را از دیگر اهداف این نمایشگاه خواند و تصریح کرد: تجمیع ظرفیت ها و حلقه های علمی، صنعتی و بازرگانی مؤثر بر اقتصاد کشور نیز در این نمایشگاه برای ما حائز اهمیت است.

میرزایی گفت: سه کتاب برای نمایشگاه آماده شده که یکی کتاب نمایشگاه است که دوازده صنعت شرکت کننده در نمایشگاه و صنایع آنها در آن معرفی شده است. کتاب دیگر هلدینگ است که ظرفیت های هلدینگ ها را معرفی کرده و دیگری کتابی است که به معرفی بسترهای سرمایه گذاری و فعالیت بنگاه ها می پردازد.

معاون امور اقتصادی وزیر کار گفت: در روز نخست این نمایشگاه پس از افتتاحیه ، نشست های رو در رو و کارگاه های تخصصی در موضوعات بخشی برگزار و بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیات تجاری انجام می شود و روز دوم آن به بازدید جمعی از سفرا و وابسته های بازرگانی ، بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیات تجاری و برگزاری همایش اقتصاد ایران تعلق دارد .

وی افزود: در روز سوم یعنی 26 بهمن ماه با حضور ریاست جمهوری و معاونان وی رونمایی از شاخص ترین پروژه ها و طرح های آماده بهره برداری هلدینگ های تابعه صندوق های بازنشستگی صورت می گیرد.تحت پشتیبانی فنی شرکت توسعه ارتباطات پویااندیش