امروز: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ | 
June 21, 2019
انتخاب دسته بندی

همزمان با عيد فرخنده نيمه شعبان سالروز ولادت باشكوه حضرت ولي عصر (عج) افتتاح شد :

پروژه فرآوری سنگ آهن  نمادي از خودباوري و توان بالاي پرسنل ذوب آهن اصفهان

همزمان با نيمه شعبان سالروز ولادت با شكوه يگانه منجي عالم بشريت حضرت مهدي (عج) و باحضور مهندس احمد زماني مديرعامل شركت سرمايه گذاري صدر تامين ، مهندس حسين ناجي رييس  وساير اعضاي هيئت مديره و مهندس صادقي مديرعامل ذوب آهن ، جمعي از مديران و مسئولين و همكاران بخش آگلومراسيون ، پروژه فرآوري سنگ آهن ذوب آهن چهارشنبه بيستم ارديبهشت ماه در محل اين شركت افتتاح و به بهره برداري رسيد.

پروژه فرآوری سنگ آهن در ذوب آهن اصفهان  در ادامه اقدامات مختلف در جهت صرفه جويي ، استفاده بهينه از مواد اوليه و افزايش توليد با هدف  افزايش عيار آهن و كاهش عيار عناصر مضر در آن با بهره گیری از دانش و تخصص کارکنان  و با استفاده از تجهیزات این شرکت انجام و به بهره برداری رسید.

مهندس حسن ضیا معاون پشتیبانی و ساخت ذوب آهن درمراسم افتتاح اين پروژه با بیان مطلب فوق گفت  : با توجه به اینکه فرآيند توليد چدن و فولاد در كارخانه ذوب آهن اصفهان به روش كوره بلند انجام مي شود ، هرچه سنگ آهن ورودي كوره بلند از عيار بالاتري برخوردار باشد راندمان كوره افزایش یافته و به طبع آن قيمت تمام شده محصول توليدي پايين می آيد.

وی ظرفيت كل توليد اين پروژه را 200 تن در ساعت عنوان نمود كه 180 تن در ساعت توليد محصول اصلي مي باشد.

 معاون پشتيباني و ساخت شركت افزود : از ويژگي هاي منحصر به فرد اين پروژه اين است كه كليه عمليات اعم از ساخت و نصب اسكلت فلزي ساختماني ، تجهيزاتي و تابلو هاي برق(MCC) و تابلو