امروز: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | 
June 06, 2020
انتخاب دسته بندی

معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

رتبه نخست ذوب‌آهن اصفهان در افزایش قیمت سهام

حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در ديدار وزير صنعت ، معدن وتجارت با مسئولين ذوب آهن اصفهان ، گفت: ذوب‌آهن اصفهان موفق شد رتبه نخست در افزایش قیمت سهام در گروه فولادی کشور را به خود اختصاص دهد.
حجت اله میرزایی اظهار کرد : ارزش بالاي سهام ذوب آهن و حركت رو به رشد اين شركت موجب ايجاد صف خريد براي اين سهام شده و بيشترين معامله در بازار بورس متعلق به سهام اين شركت است .
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بابیان اینکه ذوب‌آهن اصفهان نماد اقتدار فولاد کشور و به‌نوعی مادر تولید فولاد در کشور است خاطرنشان کرد: شرکت‌های بزرگی که در عرصه فولاد کشور، فعالیت می‌کنند همگی از توان ودانش كاركنان و بازنشتگان ذوب‌آهن اصفهان بهره برده اند.
میرزایی با تأکید بر حمایت همه‌جانبه وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي از ذوب‌آهن اصفهان خاطر نشان كرد: مجموعه ذوب‌آهن اصفهان در دولت هاي قبل از دولت تدبير و اميد با شوک‌های اقتصادی بزرگی مواجه بوده است که علیرغم این موضوع توانسته است به فعاليت و پيشرفت خود ادامه دهد .
وی بابیان این مطلب که تاثيرات اجتماعي و اقتصادي ذوب آهن برچند استان به ويژه استان هايي كه معادن زغال سنگ دارند بسيار مشهود است ، گفت : ارتزاق خانواده هاي بسياري در كشور به فعاليت اين مجتمع عظيم صنعتي وابسته است و لذا ضرورت دارد كه همگي براي حفظ و پيشرفت اين شركت تلاش كنيم .
 

 تحت پشتیبانی فنی شرکت توسعه ارتباطات پویااندیش